Dostępna broń krótka

Zaprojektowany dla profesjonalistów, Glock 17, kaliber: 9 mm, amunicja: 9x19 Parabellum, jest najczęściej używanym pistoletem na całym świecie.
Ze względu na niezrównaną niezawodność, jego niską wagą 625 gram i standardowym magazynkiem 17 sztuk używny jest przez funkcjonariuszy organów ścigania na całym świecie. System pistoletu 9x19 G17 jest bezpieczny, łatwy i bardzo szybki.
Glock 19 Gen4 o kalibrze: 9 mm, amunicji: 9x19 Parabellum, wprowadza rewolucyjne zmiany w projekcie pistoletu,

Znalazł uznanie na całym świecie szcególnie w firmach, agencjach ochrony, a także u osób prywatnych. Modułowa konstrukcja Strap Back pozwala błyskawicznie dostosować się do dłoni strzelca. Magazynek standardowy 15 lub opcjonalnie 17/19/33.

Walther P-99 o kalibrze 9 mm x 19 Parabellum został skonstruowany na bazie najnowszych technologii, z przeznaczeniem dla policji, służb mundurowych oraz obrony osobistej.
Wyróżnia się ergonomicznym kształtem, niezawodnym działaniem, możliwością błyskawicznego naprowadzenia przyrządów celowniczych. Pistolet P99 AS posiada mechanizm spustowy z funkcją działania pojedyńczego i podwójnego z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci mechanizmu antystresowego włączanego bezpośrednio po pierwszym przeładowaniu.


CZ 75 P-07 Duty o kalibrze 9mm Luger reprezentuje nową generację linii pistoletów CZ.
CZ 75 P-07 Duty jest bardzo odporny, trwały i celny. Przeszedł testy i został zatwierdzony przez laboratorium w USA i siły zbrojne zgodnie z NIJ standardem 0112,03, Autoloading Pistols dla funkcjonariuszy Policji.


CZ SP-01 o kalibrze 9 mm Luger został zaprojektowany i wyprodukowany do użycia przez specjalne jednostki sił zbrojnych.
Dzięki swojej niespotykanej dokładności, wysokiej stabilności podczas strzelania jest coraz bardziej popularny wśród strzelców sportowych IPSC.


P 226 X-FIVE-9-AR o kalibrze 9 mm wyróżnia się sprawnością i dokładnością we wszystkich dziedzinach strzelectwa dynamicznego.
X-Five posiada Pojedynczy Action DA oraz Podwójny system Action SA. Używany jest w strzelectwie dynaicznym IDPA i IPSC.


Pistolet małokalibrowy M22 firmy ISSC Austria to nowa linia pistoletów wielozadaniowych do treningu praktycznego oraz sportowego.
Zaprojektowano go do wykorzystania amunicji 22 LR HV, przy strzelaniu odczucia jak z broni defensywnej o wiele większym kalibrze. Konstrukcja broni oparta na szkielecie zbliżonym do Glocka daje duże możliwości do treningu IPSC i IDPA.


Pistolet małokalibrowy firmy ISSC Austria model M22 Standard SA o kaliberze 22 LR.
Pistolet małokalibrowy M22 jest nową konstrukcją na rynku wykorzystywany głównie w treningach strzeleckich. M22 zaopatrzony jest w magazynek 10 nabojowy, regulowane przyrządy celownicze oraz spust Single Action. Posiada blokadę iglicy chroniącą przed przypadkowym strzałem, wskaźnik obecności naboju w komorze nabojowej, bezpiecznik spustowy jak w Glocku.

Dostępna broń długa i maszynowa

M4 223 Rem kaliber 5.56 NATO został opracowany i wyprodukowany dla rządu USA przez Colt Firearms.
M4 o kalibrze 5.56*45 NATO .223 rem. Ładnie wyważony celny do 600 metrów. Doskonały w każdym calu. Najnowszy produkt zapraszam do wypróbowania na strzelnicy.
Karabin Samopowtarzalny WORKS 11 7,62X39 mm.

Broń jest niezwykle trwała, niezawodna i odporna na zabrudzenia oraz zaniedbania eksploatacyjne. Karabin automatyczny AK jest bronią samopowtarzalną, działającą na zasadzie odprowadzenia gazów przez boczny otwór w lufie do komory gazowej, umieszczonej nad lufą.

Karabin samopowtarzalny SEMIAUTOMATIC kal. 7,62x 39 mm zmontowany na bazie nowych elementów.
Karabin SEMIAUTOMATIC z komorą tłoczoną z blachy i kolbą składaną od karabinka BERYL wz. 96. Luneta.


MP5 jest pierwszą oficjalną wersja karabinka H&K MP5 na nabój bocznego zapłonu .22 LR.

Legendarna niemiecka marka jest gwarantem jego niezawodności i wysokiej jakości wykonania. Pojemność magazynka: 25. Dewiza firmy brzmi „Keine Kompromisse”, czyli „Żadnych kompromisów” oznacza to, że każdy egzemplarz broni bezwarunkowo musi być dokładny i niezawodny.Karabin małokalibrowy firmy ISSC-Austria model MK22-D desert Standard, folding stock, SA, kaliber .22 LR HV.

karabin MK22-D MSR posiada 22 nabojowe magazynki świetnie nadaje się do strzelań dynamicznych i pozycji leżącej. Nowy produkt zapraszamy do wypróbowania na strzelnicy w Klonownicy koło Augustowa.Mossberg 590 to broń powtarzalna z zamkiem blokowo-ślizgowym ryglowana ryglem wahliwym.

Strzelba Mossberg 590 przeładowuje się poprzez ruch łożem (pump action). Broń posiada mechanizm uderzeniowy z kurkiem zakrytym. Strzelba zasilana jest nabojem 12/76, zasilanie odbywa się z umieszczonego równolegle pod lufą stałego magazynka rurowego o pojemności 9 naboi.PM-98 GLAUBERYT kaliber 9 mm to pistolet maszynowy. Odznacza się małymi wymiarami, dzieki czemu przeznaczony jest do uzbrojenia załóg pracowników konwoju, antyterrorystów i policji.

Glauberyt posiada rodzaj ognia pojedynczy oraz seryjny. Taktyczny zasięg rażenia do 150 m. pojemność magazynków to 15 /25 naboi. Posiada przyrządy szczerbinowo-przeziernikowy z regulacją w poziomie i muszkę z regulacją w pionie.